Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası neleri kapsıyor?

Gizlilik politikası, bu site aracılığıyla, ya da bu siteyle bağlantılı olarak bize ulaşan kişisel bilgilerinizin kullanımını kapsamaktadır.

Bu sitede kişisel verilerin toplanmasından kim sorumludur?

Bu sitede toplanan kişisel veriler Akıllı Filo Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. tarafından yönetilmektedir.

Bilgilerin toplanması ve kullanımı

Kişisel bilgilerinizi (örneğin ad, adres, telefon numarası ve e-posta) aşağıdaki amaçlarla alıyor ve kullanıyoruz:

  • Sizden gelen soru ya da talepleri karşılamak için
  • Sizden gelen siparişleri ya da başvuruları işleme koymak için
  • Sizinle aramızda mevcut bulunan bir anlaşmayı uygulamak ya da böyle bir anlaşma çerçevesindeki yükümlülüklerimizi yerine getirmek için
  • Size sağlanan mal ya da hizmetlerle ilgili sorunları öngörebilmek ve çözümlemek için
  • İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürün ya da hizmetler yaratabilmek için.

Bu gizlilik politikasında belirtilen durumlar dışında kimliğinizin tespit edilmesine yol açabilecek bilgilerinizi, yasal nedenlerle (örneğin hukuki işlemler gereği ya da dolandırıcılık ya da diğer bir suçun önlenmesi amacıyla bizden talep edilmesi gibi nedenlerle) mecbur kalmadığımız sürece, ya da haklarımızı, varlıklarımızı ya da kişisel emniyetimizi ve kullanıcılarımızın/müşterilerimizin emniyetini korumak ve/veya savunmak ve benzeri nedenlerle açıklamamız gerektiği kanısına varmadığımız müddetçe, sizin izniniz olmadan açıklamayacağız.

Size ek bilgi sağlanması ve bilgilerinizin paylaşılması

Zaman zaman kişisel bilgilerinizi yukarıda belirtilenler dışındaki nedenlerle kullanmak isteyebiliriz. Bu ek nedenlerin sizin yararınıza olacağına inanıyoruz. Ancak sizin, bilgilerinizin bu şekilde kullanılmasını istemeyebileceğinizi anlayışla karşılıyoruz.

Dolayısıyla, aşağıda belirttiğimiz nedenlerle bilgilerinizi, ancak bunları bize ulaştırdığınız sırada bu şekilde kullanılmasına onay vermeniz halinde söz konusu amaçlarla kullanacağız. Ayrıca herhangi bir anda bilgilerinizin aşağıdaki amaçlardan biri ya da hepsine yönelik olarak kullanılmasına son verilmesini istemeniz durumunda lütfen bize bildirin.

Böyle bir durumda bilgilerinizin söz konusu amaçlarla kullanılmasına, makul ölçülerde mümkün olabilecek en kısa zamanda son vereceğiz. Ancak böyle bir durumda kişisel verilerinizi yukarıdaki bölümde belirtilen amaçlarla, makul ölçülerde kullanmaya devam edeceğiz.

Zaman zaman bize sağladığınız bilgilerinizi aşağıdaki amaçlarla kullanmak isteyebiliriz:

  • Pazar araştırmaları ve satış verilerinin izlenmesi amacıyla
  • Size ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek ve bu kapsamda size telefonla ulaşmak amacıyla
  • Pazar araştırmaları ve satış verilerinin izlenmesi amacıyla
  • Size ürün ve hizmetleri hakkında bilgi vermek ve bu kapsamda size telefonla ulaşmak amacıyla

Sohbet odaları, ilan tahtaları, haber grupları

Bu sitenin sohbet odaları, ilan tahtaları, haber grupları benzeri hizmetler sunması durumunda sizin açıkladığınız bilgileri toplayabiliriz. Bu bilgiler, bu gizlilik politikasına uygun olarak kullanılacaktır.

Lütfen, bu sitenin sağlayabileceği sohbet odaları, ilan tahtası, haber grupları gibi hizmetler aracılığıyla üçüncü kişilerin kullanımına sunduğunuz bilgilerin bu kişiler tarafından kullanılmasından bizim sorumlu olmayacağımızı dikkate alınız. Lutfen bu şekilde açıklayacağınız kişisel bilgilerinizin içeriği konusunda dikkatli olun.

Kayıtlarımızın doğru olarak tutulması

Bizde bulunan size ait bilgilerin mümkün olduğunca doğru olmasını amaçlamaktayız.

Bize sunduğunuz bilgileri gözden geçirmek ya da değişiklik yapmak istemeniz durumunda lütfen bizimle aşağıdaki belirtilen şekilde bağlantı kurun.

Kişisel verilerinizin güvenliği

Kişisel bilgilerinize yetkili olmayan kişiler tarafından ulaşılmasını ve doğru olmayan şekillerde kullanılmasını engellemek için teknolojik önlemler almakta ve bu amaca yönelik politikalar uygulamaktayız.

Bu önlemleri uygun yeni teknolojiler geliştikçe güncelleyeceğiz.

Diğer web sitelerine ulaştırdığınız kişisel bilgilerinizin kullanımı

Diğer bir web sitesine, bizim web sitemizdeki bir link aracılığıyla ulaşmış olsanız bile, Bizim web sitemize diğer bir web sitesindeki linkten ulaşmış olsanız bile, diğer web sitelerinin gizlilik politikları ve uygulamalarından sorumlu olamayız.

Ziyaret ettiğiniz web sitesinin gizlilik politikasını okumanızı ve eğer herhangi bir kaygınız ya da sorunuz olursa söz konusu web sitesinin sahibiyle ya da işleticisiyle temasa geçmenizi tavsiye ederiz.

Başka kişilerin kişisel bilgilerinin verilmesi

Bu site, zaman zaman sizden, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi ulaştırmak amacıyla, örneğin ailenizin ya da arkadaşlarınızın kişisel bilgilerini isteyebilir.

Bu bilgileri ulaştırmadan önce lütfen bilgilerinin bu şekilde kullanılması için söz konusu kişilerin onayını alın. Bu şahıslara ait bilgiler bu gizlilik politikasıyla uyuşmayan şekillerde kullanılmayacaktır.

Bu gizlilik politikası değişebilir mi?

Zaman zaman bu gizlilik politikasında değişiklik yapabiliriz. Eğer bu gizlilik politikasında ve kişisel bilgilerinizi kullanma şekillerimizde önemli değişiklikler olursa bu değişiklikleri bu sayfada yayınlayacak ve sizi bilgilendirmek için elimizden geleni yapacağız.

Lütfen gizlilik politikamızı düzenli olarak kontrol edin.

Bizimle nasıl iletişim kurabilirsiniz?

Bizimle gizlilik politikamızla ilgili bağlantıya geçmek isterseniz, aşağıdaki e-posta adresinden Akıllı Filo Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. editörüne ulaşabilirsiniz [email protected]